ETA Programları Eğitim ve Destek Bayi
0212 416 31 90 - 92
Copyright © 2006-2013 Tüm Hakları ART Bilişim'e Aittir.
Alarm sistemi nasıl çalışır?
Güvenlik, yalnızca hırsızlığa karşı bir çözüm sunmaz; aynı zamanda yangın, acil sağlık, gaz kaçağı ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsayan "5'li Koruma Paketi" hizmeti verir.
Acil durumlarda, çağrı merkezine düşen sinyallerle 7-24 çalışan Alarm Merkezi olay yerine hızlı müdahaleyi sağlar.
Hırsızlık anında 100 desibellik ses çıkarmalarıyla caydırıcı özellik taşıyan sirenler ile aynı anda, 7-24 çalışan Alarm Merkezi sizi ve polisi arayarak hızlı müdahale sağlar.
Şifre paneli üzerindeki "itfaiye" butonuna basarak, dedektörünüz olmasa bile Alarm Merkezi'ni devreye sokabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz ısı, duman dedektörü sayesinde daha proaktif bir şekilde yangın olasılığından haberdar olabilirsiniz.
Acil bir sağlık durumunda, şifre panelindeki "ambulans" butonuyla Alarm Merkezi'nin bir ambulans göndermesini sağlayabilirsiniz.
Sisteminize ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı hızla müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.
Şifre panelindeki Panik butonu, alarmınız kurulu olmasa bile olası bir panik anınızda Alarm Merkezi'ni devreye sokup en kısa sürede olay yerine müdahale edilmesini sağlar.